Отборът на Монпелие разгромни състава на Анже с 4:1 на своя стадион в мач от 4-ия кръг на Лига 1, показвайки отново, че съставът ще е сред най-резултатните през този сезон в елитнното ниво на френския футбол.

В 18-ата минута Арно Суке откри резултата за домакините в 18-ата минута с далечен шут по земя. Само седем минути след това Стефан Бахокен изравни, благодарение на асистенция на Анжело Фулжини.

В 43-ата Анди Делор отново даде преднина на Монпелие чрез удар с глава, а в 60-ата се разписа по същия начин, но след центриране на Жуниор Самбия.

В 86-ата Флоран Моле оформи крайното 4:1 с техничен изстрел, който се удари в напречната греда, но все пак премина голлинията. Така Монпелие събра девет точки и се изкачи на третото място в класирането, където Анже е десети с шест пункта в актива си.