Льо Ман изненадващо загуби като гост на Каен с 2:3 в мач от 13-я кръг във френската Лига 1.

Срещата започна добре за домакините още от самото начало, когато Гуфран в 32-та минута даде преднината за своя отбор.

В 47-та минута обаче равенството бе възстановено от Баса.

С две попадения Каен успя да направи резултата 3:1 в своя полза. Първо Елушанс в 57-та, и осем минути по-късно отново Гуфран – в 65-та дадоха преднината от два гола за домакините.

Льо Ман успя да върне едно попадение в 72-та минута, чийто автор бе Мело, но то не бе достатъчно за нещо повече за гостите в този мач.

След днешното поражение Льо Ман заема 5-то място с актив от 20 точки, а Каен 15-то, с 15 точки.

В друга среща от 13-я кръг във френската Лига 1 Тулуза не успя да победи Мец, а мачът завърши 0:0.