Тимът на Каен победи драматично Тулуза с 2:1 в двубой от 18-ия кръг като победното попадение дойде в добавеното време от дузпа. Преди това Хауи откри резултата за домакините в 18-ата минута, но от дузпа Макс Градел съумя да изравни преди почивката.

Домакините съумяха да открият резултата с попадение в 18-ата минута, когато точен беше Хауи, който прониза мрежата на гостите с далечен удар почти от центъра на терена.

Гостите отвърнаха буквално в следващата атака, но ударът на Досеви не намери целта. Гостите изравниха резултата след точно изпълнена дузпа, която Макс Градел превърна в гол, а наказателния удар беше отсъден и с помощта на ВАР.

До края на двубоя домакините пропуснаха да си гарантират победата като пропуски пред вратата на Тулуза направиха Жозеф и Хауи.

В добавеното време на срещата след консултация с ВАР последва дузпа за домакините, а Фаир беше точен и донесе 3-те точки в полза на домакините. След този успех е 16-ти с актив от 17 точки, а Тулуза е на 14-ото място с 19 точки.