Каен съумя да отстрани на 1/4-финал в турира за Купата на Франция Лион с минималното 1:0.Победното попадение дойде в 77-ата минута след гол на Диоманде.

В 18-ата минута на двубоя Стеф Пеетерс стреля опасно към вратата на Антони Лопес, но кълбото мина встрани от вратата. До края на полувремето гостите опитаха да нанесат своя удар, но в крайна сметка двата тима се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част домакините бяха близо до отбелязването на гол, но отново не сполучиха в 55-ата минута на срещата.

Каен стигна до откриването на резултата в 77-ата минута на двубоя, след като Диоманде беше на точното място и препарира Лопес.

До края на двубоя Лион се опита да се върне в мача, но така и не стигна до равенството, а след края на двубоя се оттегли от надпреварата.

На полуфиналите Каен ще играе с ПСЖ на 17 април.