Тимът на Лион допусна изненадващо поражение у дома от Монпелие с 1:2 в мач от 25-ия кръг на Лига 1. Савание и Уаи отбелязаха за гостите, а за домакините точен беше Пакета. След това поражение Лион е на третото място с актив от 52 точки, а Монпелие е на 8-ото място с 35.

Още в 7-ата минута Пакета имаше възможност да открие резултата, но вратарят на гостите се справи. Монпелие откри резултата в 20-ата минута с попадение на Савание, който получи пас от Анди Делор и матира вратаря на домакините. В 32-ата минута Токо Екамби стреля опасно, но вратарят на гостите отново беше на ниво.

В края на първата част Лион възстанови равенството - 1:1. Пакета беше точен.

През втората част гостите стигнаха до победен гол в 65-ата минута, а точен беше Уаи. До края на двубоя Токо Екамби пропусна да изравни резултата и така Монпелие се поздрави с трите точки и успеха.