Голямата звезда на Пари Сен Жермен Златан Ибрахимович заяви, че той и неговите съотборници ще трябва да полагат повече усилия оттук нататък, за да излязат от негативната си серия.

Снощи шампионите на Франция не успяха да победят гостуващия Олимпик Лион и допуснаха късен изравнителен гол за 1:1. Равенството беше трето поред за тях във всички турнири, което няма как да се хареса на ръководството.

Самият Ибрахимович се намира в не по-приятна поредица, като вече четвърти мач поред не може да отбележи за клуба или националния си тим.

„Нямахме късмет срещу Лион, трябваше да затворим мача по-рано“, коментира шведът. „Не успяхме да го сторим и после допуснахме попадение в последните 5 минути.“

„Опитахме да вкараме за 2:1, но не можахме. Трябва да се трудим повече и да си върнем формата“, каза Златан.