Отборите на Ланс и Сент Етиен направиха невероятен мач oт 21-ия кръг на френския шампионат. Двубоят завърши наравно 3:3, въпреки че на полувремето гостите водеха с 3:0.

Най-интересните неща в мача се получиха в края на мача, когато Ланс успя да вкара 2 гола в последните 2 минути и по този начин да спечели заслужена точка. Благодарение на нея „жълто-черните” изпревариха Марсилия и заеха трето място във временното класиране, докато Сент Етиен остана на пета позиция.

Началото на головата серия постави Гомис от Сент Етиен в 15-та минута. Чешкият национал Марек Хайнц удвои и даде добра преднина за гостите. Всичко изглеждаше решено в 45-та минута, когато отново Хайнц се оказа най-съобразителен и направи преднината на „зелените” класическа.

В 66-та минута Сейду Кейта намали на 1:3. Две минути преди края на мача Адама Кулибали направи 2:3. В последните секунди на мача отново Сейду Кейта беше точен за крайното 3:3.