Отборите на Дижон и Марсилия не се победиха и завършиха 0:0 в първия двубой от междинния седми кръг на френската Лига 1. Двубоят не изобилстваше от положения, като домакините удариха греда в 53-ата минута.

В 19-ата минута Буна Сар се извиси над защитниците на Дижон и стреля силно с глава, но Алфред Гомис предотврати гола.

В 26-ата минута Валер Жермен засече една отбита топка в наказателното поле, но топката мина встрани от лявата греда.

Най-чистото положение дойде в 53-ата минута, когато Дижон удариха греда. Бруно Екуеле Манга засече топката с глава след едно центриране от пряк свободен удар, но топката се отби от лявата греда.

В последната минута на мача Дарио Бенедето овладя добре топката на точката за дузпа и стреля, но топката премина на сантиметри от дясната греда.

С това равенство Дижон остава последен със само две точки, докато Марсилия са четвърти с 12. В следващия кръг Дижон гостува на Реймс, а хората на Вилаш Боаш приемат Рен.