Бордо победи като домакин Анже с 2:1 в ранния неделен мач от 21-ия кръг на Лига 1. Головете за "жирондинците" вкара Хуанг, а точен за гостите бе Фулджини.

В осмата минута Уй-джо Хуанг бе на точното място в точното време, за да се възползва от избита топка и отблизо откри за 1:0.

Само 3 минути по-късно Ясин Адли подаде на Хаунг, който нахлу в наказателното поле и заби коженото кълбо в центъра на вратата за 2:0.

В 39-ата минута Анджело Фулджини намали резултата след прекрасно изпълнен пряк свободен удар в горния ляв ъгъл.

В 48-ата минута Бахокен нямаше късмет и удари лявата греда от точката на дузпата.

В 87-ата минута Ласана Кулибали получи пас в пеналтерията и отправи удар по земя към левия ъгъл, но вратарят на домакините спаси.

По този начин домакините събраха 32 точки, изкачвайки се на седмото място. Анже от своя страна остава девети с 30 пункта.