Бордо премина през деветте кръга на ада, за да се класира за четвъртфиналите на Купата на Франция. Жирондинците отстраниха по изключително драматичен начин като гост четвъртодивизионния Раон л'Етап със 7:4 след изпълнение на дузпи.

Обраняк даде аванс за Бордо в 58-та минута, но домакините изравниха с попадение на Дже в 65-та.

Роа л'Етап поведе изключително изненадващо с 2:1 след гол на Кейта в 98-та минута.

Бордо все пак успя да изравни резултата след попадение на Диабате в 113-та минута.

При дузпите отборът на Бордо не пропусна нито една и се класира за четвъртфиналите на турнира. За жирондинци точни от бялата точка бяха Сертич, Обраняк, Пундже, Плашил и Сане. За четвъртодивизионния отбор наказателните удари бяха реализирани от Хамзауи, Даманген и Кая. Решаващата четвърта дузпа за Раон л'Етап пропусна Нямвизи.

Така Бордо се класира за четвъртфиналите на турнира за Купата на Франция.

Нанси победи с 1:0 след продължения като гост петодивизионния Венисю.

Единственото попадение в срещата отбеляза Муканджо в 107-та минута.