Отборите на Бордо и Марсилия завършиха 22-рия кръг във Франция с приспивно реми 0:0 на "Стад Велодром".

В края на първото полувреме момчетата на Паоло Соуза помислиха, че са повели в резултата след ъглов удар и гол на централния защитник Пабло Кастро. След преглед на видео-асистент реферите обаче се видя, че попадението е било отбелязано след игра с ръка.

В края на срещата двата тима си размениха по още едно положение. Първо Неманя Радонич в 82-та минура пробва рефлексите на Беноа Костил, който обаче се справи. Шест минути по-късно Пабло Кастро затрудни Стив Манданда след изпълнение на пряк свободен удар, но стражът се справи.

След това равенство "марсилци" запазиха втората си позиция в класирането, с актив от 43 точки след 22 мача. Бордо, от своя страна, остава 10-ти с 30 точки.