Оксер се класира за осминафиналите на Купата на Лигата на Франция, след като постигна домакинска победа с 2:0 срещу Анже.

Мачът започна доста нервно и още в 16-та минута домакините останаха с човек по-малко, след като Манджек бе изгонен с директен червен картон.

Оксер все пак успя да поведе в резултата в 18-та минута, след като Нтеп изпрати топката във вратата на Летелие.

Оксер стигна до втори гол в срещата в 51-та минута, когато Макенго бе точен от бялата точка.

Бастия победи с 3:0 Мец и също се класира за следващата фаза на турнира.

Маулида даде аванс за домакините още във 2-та минута.

Мец остана с човек по-малко, след като Бамба бе изгонен в 18-та минута.

Модесте в 47-та и втори гол на Маулида в 51-та минута оформиха крайния резултат в срещата.

Рен също се класира за осминафиналите на турнира, след като надделя с 3:2 срещу Нанси.

Гостите поведе с 1:0 с гол на Бакар в 14-та минута, но играчите на Рен бързо обърнаха развоя на срещата.

Алесандрини изравни резултата в 16-та минута, а в 27-та Ердинч бе точен за 2:1.

Отново Едринч в 47-та минута направи резултата 3:1.

Муканджо в 84-та минута намали пасива на Нанси, но гостите не успяха да стигнат до изравнително попадение.