Ница постигна очаквана победа с 2:1 над Нант в мача от 14-тия кръг в френската Лига 1.

Гостите откриха резултата в срещата, чрез Ндав в 8-та минута. Домакините постигнаха пълния обрат с попадения на Бамого и Молонгуй съответно в 20-та и 79-та минута.

След трите точки Ница заема 4-то място с актив от 25 точки, а Нант е на 16-то с 12 точки.

В другия мач между Рен и Монако също не се получиха изненади, след като бившият отбор на Георги Иванов се поздрави с успеха след 2:1.

Трите точки за домакините донесоха Соу и Брианд с попаденията си в 43-та и 53-та минута. Куфре от дузпа в 72-та минута пък вкара единственото попадение за гостите.

След победата днес Рен заема 3-то място с 25 точки, а Монако е на 14-то с 16 точки.