Отборът на Анже успя да изкове първи домакински успех за сезона, надделявайки с 1:0 срещу състава на Реймс в среща от 3-тия кръг на френската Лига 1.

Отборът, воден от Стефан Молен, имаше превъзходство през цялата първа част, като в края то можеше да се материализира. Вут Фарес си изкара червен картон за нарушение в собственото си наказателно поле. Зад топката застана стрелецът на Анже Стефан Баокен, който обаче изпусна от 11 метра.

В началото на втората част все пак Баокен се реваншира, отбелязвайки единственото попадение в срещата в 55-та минута. Само 5 минути по-късно обаче Ромейн Томас си изкара червен картон, оставяйки двата тима отново с равен брой играчи - по 10.

Така Анже успя да се изкачи до 7-та позиция в класирането с актив от 6 точки след 3 мача, докато Реймс остана 16-ти със само 1 и без победа отначалото на кампанията.