Отборът на Шамбери, който играе в пета френска дивизия, победи Сошо с 2:1 в осминафинален мач от турнира за купата на Франция по футбол и се класира за четвъртфиналите. Гостите от Сошо поведоха в 21-та минута с гол на нигерийския нападател Браун Идейе, но след един час игра Фабиан Тисо-Росе изравни, а малко по-късно Аиса Яхия Бей с удар от около 30 метра изненада вратаря на Сошо - Патрик Крос, и донесе победата на аматьорския отбор.

По пътя си към четвъртфиналите на турнира за купата на Франция аматьорите от Шамбери отстраниха Монако и Брест, а днес и Сошо, който е на десето място във временното класиране на първа френска футболна дивизия.

Пари Сен Жермен без особени усилия победи четвъртодивизионния Мартиг с 4:1 и се класира за четвъртфиналитена турнира за купата на Франция.