Отборът на Аячо се наложи над Страсбург с 4:2 в мач от 14-ия кръг на френската Лига 1. С успеха корсиканският тим събра 11 точки и се изкачи на 17-о място във временното класиране, като изпревари именно Страсбург, останал с една позиция по-надолу с 10 точки.

Гостите от Елзас започнаха по страхотен начин срещата, като до 17-ата минута водеха в резултата с 2:0. Жан Белгард откри, а Кевин Гамейро затвърди преднината им. Аячо обаче успя да изравни в рамките само на две минута, като между 33-ата и 34-ата се разписаха Юсеф Белайли от дузпа и Мунем Ел Идриси. Още преди края на полувремето Юсеф Белайли вкара втора дузпа за 3:2, а в добавеното време Риад Нури направи 4:2.

През втората част Белайли изпусна трета дузпа за домакините, които доиграха мача с десет човека, след като беше изгонен Клеман Видал десет минути преди края.