Отборът на Уулвърхемптън си осигури класиране в четвъртия кръг на турнира за Купата на Англия, след като победи трудно Кембридж с 2:1.

Скот Рендъл изведе Кембридж напред в резултата, след попадение от дузпа в 42-та минута. "Вълците" активизираха играта си и изравниха в 69-та минута, когато се разписа Майкъл Кайтли. Класирането в следващия кръг за Уулвс донесе Нийл Колинс с гол в 88-та минута.

Отборът на Кардиф Сити се класира за четвъртия кръг на турнира за Купата на Англия, след като победи с 3:1 при гостуването си на скромния тим Чейстаун.

Футболистите на домакините успяха да поведат в резултата, след като Кевин МакНоутън от Кардиф си вкара автогол в 17-та минута. Уелсците отговориха с три попадения - на Питър Уитингам в 45-та, Аарън Рамзи в 60-та и Пол Пери в 73-та минути, с което си осигуриха победата в първия двубой от третия кръг на най-стария футболен турнир в света.

Уолсол и Милуол завършиха при нулево равенство днешния си двубой и ще преиграват в Лондон.