Марио Балотели и Александър Коларов донесоха равенството на Манчестър Сити срещу Съндърланд, но средата на второто полувреме между двамата прехвърчаха сериозни искри.

ВИДЕО и СНИМКИ: Сериозни искри между Балотели и Коларов

В 64-та минута „гражданите“ получиха правото да изпълнят пряк свободен удар при резултат 1:3 в полза на Съндърланд. Балотели и Коларов имаха сериозно желание да изпълнят фаула. По принцип именно Коларов изпълнява от подобни ситуации, когато е на терена за Сити. Балотели остана бесен, след като се опита да вземе топката, но Коларов не му я даде. В след словесна престрелка между двамата, в крайна сметка се намеси капитанът на „небесносините“ Венсан Компани и избута италианския кибритлия.

В крайна сметка гол от фаула не падна, но в 85-а минута Балотели реализира за 2:3 с мощен шут, а в следващата атака Александър Коларов с удар от 20 метра оформи крайното 3:3.