Звездата на Манчестър Юнайтед Ашли Йънг ядоса своя мениджър Дейвид Мойс. След победата с 2:0 над Кристъл Палас специалистът сподели, че ще разговаря с играча за склонността му да се проси несъществуващи нарушения. Ашли Йънг не веднъж е попадал в полезрението на феновете и представителите на съперниковите тимове заради своите „гмуркания“.

Дейвид Мойс обаче бе категоричен, че няма да толерира подобно поведение от своите футболисти.

„Не искам моите играчи да се „гмуркат“. Не искам никой да го прави“, заяви Мойс, който обяви, че определено Йънг е симулирал в 19-та минута. В тази ситуация играчът получи жълт картон от главния рефер.

Минута преди почивката Ашли Йънг се измъкна от защитата на гостите и излезе сам срещу вратаря, след което бе фаулиран от Кагишо Дихкагой. Реферът на срещата изгони бранителя на Палас и отсъди дузпа, която Ван Перси реализира.