Отборите на Верона и Удинезе приключиха при резултат 0:0 в мач от петия кръг на Серия А.

Гостите имаха две добри възможности през първото полувреме, но съперникът им доминираше в мача и бе спрян от Хуан Мусо и гредата.

Двама от кандидатите за изпадане от Серия А влязоха в двубоя с надежда за точки. Преди почивката Барак и Фофана пробваха удари от дистанция, а Лазаня прати топката над вратата с удар от воле от добра позиция. Отново Лазаня пропусна отлична възможност в началото на второто полувреме.

Малко по малко Верона започна сериозно да доминира. В 76-ата минута Мусо направи страхотно спасяване след удар с глава на Степински отблизо, като изби топката в гредата. Домакините натиснаха и редяха атака след атака, но до гол така и не се стигна.