Уест Хем победи с 3:1 Фулъм в лондонското дерби от 22-тия кръг в английската Висша лига.

Давид ди Микеле, Марк Ноубъл и Карлтън Коул донесоха победата за домакините, а Пол Кончески реализира единственото попадение за гостите.

Първият гол в срещата падна 7-та минута, когато Ди Микеле се възползва от грешка на Пантсли и реализира за 1:0.

Кончески в 21-та минута със страхотна тупалка в 21-та минута от над 30 метра вкара в горния ъгъл на вратата на домакините и изравни за 1:1, като при този резултат завърши и първото полувреме.

В 58-та минута домакините получиха право да изпълнят дузпа за фаул срещу Коул в наказателното поле, която минута по-късно бе реализирана от Ноубъл за 2:1.

Крайното 3:1 оформи самия Коул след асистенция на Ди Микеле.

След победата днес Уест Хем заема 8-мото място с актив от 29 точки. Фулъм пък е на 10-тото място с 26.