Българският национал Николай Бодуров и съотборниците му от Фулъм постигнаха третата си победа в Чемпиъншип. В мач от 12-ия кръг Котиджърс се справиха минимално с 1:0 срещу тима на Норич.

Бодуров започна като титуляр в центъра на отбраната на лондончани и с изявите си спомогна затова „канарчетата“ да не стигнат до попадение.

Единственият гол в мача падна в 22-ата минута, когато след асистенция на Ласе Виген Кристенсен, Шон Каванах отляво в наказателното отправи точен изстрел в долния десен ъгъл, който попадна във вратата на Норич.

Гостите имаха отлична възможност да изравнят в самото начало на втората част, когато получиха право да изпълнят дузпа заради нарушение на Дан Бърн срещу Камерън Джером в наказателното поле. Люис Грабан обаче стреля в гредата.

В класирането Фулъм остана в зоната на изпадащите, но вече е на 22-о място с 10 точки и изостава с една зад три отбора. Норич пък е четвърти с 21.