Тотнъм надви трудно с 2:1 Висла Краков в мача от първия кръг в турнира за Купата на УЕФА.

След трагичното начало на сезона в Англия, „шпорите” успяха да стигнат до успеха, макар че класирането им за груповата фаза на надпреварата далеч не изглежда сигурно.

Англичани откриха резултата в средата на първото полувреме. В 32-та минута Джовани подаде към Ленън, който пусна добре към Бентли и последният вкара с левия крак за 1:0.

Само две минути трая радостта на домакините, тъй като Висла успя да изравни в 34-та минута. Жиршак върна гола за 1:1 след асистенция на Брошек.

Тотнъм успя да стигне до успеха с 2:1 в 74-та минута. Джърмейн Джинас подаде отлично към Дарън Бент, който отново даде преднината за своя тим и всъщност оформи крайния резултат.