Новото попълнение на Тотнъм Гилфи Сигурдсон вкара гол в дебюта си с екипа на лондончани в контролна среща срещу третодивизионния Стивънидж. Мачът се игра на стадиона на тима от Първа лига, а гостите спечелиха с 2:0.

Бившият играч на Суонзи се разписа 10 минути след влизането си в игра като смяна през втората част след центриране на Андрос Таунсенд от ъглов удар.

Крайният резултат бе оформен три минути преди последния съдийски сигнал, когато Яго Фалке проби отдясно и с хубав удар преодоля стража на Стивънидж Стийв Арнолд.

Другото ново попълнение на Тотнъм Ян Вертонген изигра едно полувреме в своя първи мач за клуба, докато Том Хъдълстоун и Джърмейн Дженас, който пропусна голяма част от миналия сезон заради травми, изиграха пълни 90 минути.