Помощникът на Хуанде Рамос в Тотнъм Густаво Пйет заяви, че всички в тима са разочаровани от загубените точки срещу Уест Хем днес. Тимът на Димитър Бербатов завърши наравно 1:1 с градския си съперник като гост, но в последната минута на срещата нападателят Джърмейн Дефоу пропусна да донесе победата, след като пропиля дузпа.

Резултатът бе открит от Карлтън Коул, след безобразна грешка на Йонес Кабул в отбраната на „шпорите”. През втората част Майкъл Доусън възстанови статуквото на терена след гол с глава. Под ръководството на Рамос и Пойет Тотнъм няма записано поражение.

„Получи се добър мач с много шансове за гол. Малко сме разочаровани от резултата, като се има предвид как завършихме мача. Все пак оставаме непобедени, което е важно за играчите да подходят към следващия мач с увереност”, коментира Пойет.