От ръководството на Уест Хем заявиха, че имат 100% доверие на мениджъра на тима Славен Билич.

"Чуковете" допуснаха четвърта поредна загуба във Висшата лига от Хъл Сити с 1:2, а слуховете за напускането на хърватина не закъсняха. Медиите на Острова разкриха, че най-вероятно 48-годишният специалист няма да получи предложение за нов договор.

Шеф на Уест Хем с ясно послание до Славен Билич

"Въпреки появилите се спекулации, позицията на Билич не подлежи на дискусии", пише в официалното изявление на "чуковете".

От клуба добавиха, че наставникът има пълната подкрепа на футболистите и на по-голямата част от привържениците. Те също така призоваха феновете да се "обединят зад мениджъра, неговия екип и отбора, особено при важни мачове".

Уест Хем е на 14-ото място в класирането и е с равни точки с английския шампион Лестър. Последната победа за "чуковете" беше на 4 февруари, когато се наложиха над Саутхемптън с 3:1. Уест Хем има едва три победи от началото на годината.

Следващото предизвикателство пред възпитаниците на Билич е гостуването на Арсенал на 5 април.