Дарби Каунти и Нотингам Форест завършиха наравно 1:1 в мач от 4-тия кръг на турнира за ФА Къп. По този начин двата отбора, които играят в Чемпиъншип, стигнаха до преиграване, което този път ще се играе на стадиона на Нотингам.

Резултатът бе открит от домакините в 36-тата минута, когато Конъли центрира на границата на наказателното поле, оттам Грийн намери Хълс, който от 5 метра без проблеми вкара за 1:0.

Нотингам все пак стигна до равенството в 64-тата минута след точен удар в горния ъгъл на Ърншоу, който се възползва от пас на Тайсън.

Преиграването е след седмица на „Сити Граунд”. Другите мачове от кръга в ФА Къп пък са през уикенда, като сред тях са срещи като Манчестър Юнайтед – Тотнъм и Ливърпул – Евертън.