Нюкасъл победи Уест Хем с 3:1 в мач от поредния кръг от Висшата лига.

Головете за „свраките” бяха дело на Марк Видука (2-та минута, 41-та минута) и Зогбия (76-та минута). Почетното попадения за гостите бе дело на Дийн Аштън (32-та минута).

Марк Видука даде преднината за черно-белите две минути след началото на срещата. Той засече с глава центриране на Зогбия отляво.

В 32-та минута Дийн Аштън върна гостите в мача след като вкара от зоната на дузпата, след пас от Коул.

Австралиецът Видука вкара втория си гол в този мач 4-ри минути преди края на първата част, като отново с асистенция се отличи Зогбия.

Последният „уплътни” доброто си представяне в тази среща, след като успя да се разпише в 76-та минута. Зогбия вкара за 3:1, след като получи пас отляво от Обафеми Мартинс, който влезе на мястото на Майкъл Оуен в 51-та минута.