Манчестър Юнайтед завърши наравно 1:1 като гост срещу изпадналия от елита Хъдърсфийлд. "Териерите" прекъснаха серията си от осем поредни поражения, въпреки че Скот Мактоминей откри резултата в полза на гостите още в осмата минута. Три минути преди почивката удар с глава на Пол Погба срещна гредата на вратата на домакините. След точно един час игра Исак Мбенза изравни за 1:1 след дълъг пас на вратаря Йонас Лосъл и груба грешка на Люк Шоу. Две минути преди изтичане на редовното време шут на Погба от дистанция пак не пожела да влезе във вратата и срещна гредата зад Мбенза. В добавеното време нов далечен шут на Маркъс Рашфорд беше спасен от Йонас Лосъл. След това равенство Манчестър Юнайтед изгуби шансове да се класира за Шампионската лига, след като има актив от само 66 точки на шесто място в класирането.