Дейвид Бекъм изгледа от трибуните на „Олд Трафорд“ убедителната победа на Манчестър Юнайтед с 4:0 срещу Кристъл Палас от седмия кръг на Висшата лига.

"Червените дяволи" започнаха вихрено двубоя на "Олд Трафорд" и още в третата минута испанският национал Хуан Мата се разписа с удар от наказателното поле след асистенция отляво на Маркъс Рашфорд.

Юнайтед продължи с натиска и в 35-ата минута резултатът беше удвоен от Маруан Фелаини, който вкара след подаване на Ашли Йънг.

Четири минути след почивката белгийският национал Фелаини направи преднината на домакините три гол с удар с глава след центриране на Рашфорд.

В самия край на двубоя отборът от Манчестър оформи крайното 4:0 чрез Ромелу Лукаку.

Той вкара на празна врата след прецизен пас на резервата Антони Марсиал.

След този успех 20-кратните шампиони на Англия са лидери в класирането с актив от 19 точки.