Димитър Бербатов започна в приповдигнато настроение вчерашния ден, но бившият му тим Манчестър Юнайтед направи всичко възможно да промени това. Преди голямото дерби на английския футбол между „червените дяволи” и Ливърпул, бившият национал публикува в социалните мрежи някои от попаденията си във вратата на „мърсисайдци” и се закани, че ще прави това преди всеки мач между двата тима.

Явно очаквал победа за бившия си отбор, Бербатов бе крайно разочарован на почивката. Ливърпул вкара четири безответни гола през първото полувреме, а това накара бившия нападател да се хване за главата…

В крайна сметка през втората част Ливърпул заби още едно попадение във вратата на Де Хеа за крайното 5:0. Коментар след края на мача обаче нямаше…