Тимовете на Шрюсбъри и Уулвърхемптън завършиха 2:2 в двубой от 4-ия кръг за ФА Къп. Така двата тима ще преиграват срещата, след като "вълците" се спасиха от поражение в края на двубоя. След нулево първо полувреме Шрюс откри резултата в 47-ата минута, когато Грег Дохърти се разписа с удар точно под гредата като не остави шансове на вратаря на "вълците".

В 71-ата минута на срещата домакините съумяха на направят резултата 2:0 след попадение на Люк Уотърфол. Той се разписа, след като засече центриране от корнер и с глава удвои преднината на домакините.

Уулвс съумя да поиграе малко по-стегнато в следващите минути и изравни с две попадения на Раул Хименес в 75-ата минута и Мат Дохърти в последната минути на срещата. Хименес беше на точното място и от 6 метра наказа вратаря на Шрюс.

В добавеното време и Дохърти прати двубоя в преиграване след точен удар с глава, засичайки центриране отдясно.