Куп проблеми белязаха първите минути на мача срещу Стоук Сити от Купата на Лигата за отбора на Ливърпул. Двама играчи трябваше да излязат заради травми, но въпреки това мърсисайдци се радваха в края на първата част.

Те поведоха с 1:0 с гол на Джордан Айб в 37-та минута. Тогава той се разписа след хубава атака на тима си, започната от Адам Лалана, който подаде към Джо Алън в наказателното поле, а неговият слаб удар се отклони на крака на Айб сам срещу вратаря на 5-6 метра от него и той го прониза за 1:0.

Интересното е, че голмайсторът за мърсисайдци влезе като резерва в този мач. Той се появи на мястото на контузилия се Филипе Коутиньо в 17-та минута и малко по-късно беше в прегръдките на съотборниците си.

Как се стигна до хубави гол на Джордан Айб, можете да видите в прикаченото видео.