Уест Хем преодоля Уотфорд с 3:1 и запази реални шансове за зона „Европа“. Две дузпи помогнаха „чуковете“ да стигнат до успеха срещу гостуващите „стършели“.

Уест Хем е шести в класирането с 56 точки, Уотфорд е 12-и с 41.

Преди да се стигне до тях обаче Анди Керъл откри, този път не със специалитета си с глава, а с крак в 11-ата минута.

В самия край на полувремето Марк Нобъл застана за пръв зад бялата точка и не сбърка, покачвайки резултата на 2:0.

Пак Нобъл се нагърби с изпълнението на втората дузпа в 53-ата минута и отново не сбърка – 3:0.

Прьодъл върна един гол за Уотфорд, с който направи крайния резултат 3:1 за съперника.

В самия край Уотфорд пропусна да намали още повече резултата, но Трой Дийни пропусна дузпа. За да бъде още по-горчиво на "стършелите", Норди Амрабат бе добавен отново в добавеното време, както и дузпата.