Роберто Фирмино определено е героят за Ливърпул в мача с Арсенал. След като откри резултата със стандартно изпълнение в 10-та минута, той впоследствие показа страхотна класа, за да направи резултата 2:1.

Това се случи в 19-та минута, малко след като "артилеристите" бяха изравнили чрез Аарън Рамзи. Във въпросната ситуация бразилецът с феноменално изпълнение от наказателното поле препарира Петър Чех, пращайки топката в ъгъла му.

Невероятното изпълнение определено може да претендира за Гол на кръга. Иначе този великолепен мач можете да гледате в ефира на Diema Sport 2, както и на нашата платформа Gong Play

Насладете се на изпълнението на Роберто Фирмино в прикаченото видео, в което ще видите и реакцията на мениджъра Юрген Клоп след попадението.