Отборът на Уулвърхемптън се върна към победите след успех срещу Уест Хем в мач от 20-ия кръг на Висшата лига. "Вълците" не бяха печелили в последните четири мача, но надвиха "чуковете" у дома с 1:0.

В 48-ата минута Даниел Поденсе откри резултата. Попадението на португалския нападател се оказа и решаващо, като до края на срещата друг гол не падна. "Вълците" нацелиха и две греди през второто полувреме, когато доминираха.

Последните минути от срещата бяха по-силни за отбора на Дейвид Мойс, но Уест Хем не успя да стигне до изравняващото попадение. Така "чуковете" паднаха до 18-то място в класирането и вече са първият отбор от изпадащите. Съставът на Мойс има едва 15 точки от 19 мача.

Уулвс пък се изкачиха до 16-то място в таблицата след този успех и вече са на 2 точки именно от Уест Хем.