Уотфорд вкара два пъти в рамките на 58 секунди, за да вземе победа с 2:0 на „Молиню” над Уулвърхемптън в мач от 9-ия кръг на Висшата лига. По този начин „стършелите” спряха серията от шест поредни мача на Уулвс без загуба в първенството на Англия.

Гостите направиха перфектния отговор след загубата преди националната пауза от Борнемут с 0:4 преди две седмици, а двата гола дойдоха от Етиен Капу в 20-тата и Роберто Перейра в 21-ата минута.

Уулвс се върна уверено през второто полувреме и опита да тества стража на Уотфорд Бен Фостър, но записа едва един точен удар. Той бе дело на Уили Боли, който стреля със задна ножица, но шутът бе уверено спасен от вратаря на Уотфорд.

Уотфорд се изкачи над Уулвс с едно място и една точка в таблицата. „Стършелите” вече са седми с 16 точки, прекъсвайки своята серия от четири поредни мача без победа.