Уулвърхемптън записа втора поредна победа, надвивайки с 2:0 като домакин Фулъм на "Молиньо". Домакините имаха тотален превес през огромна част от игровото време и заслужено взеха трите точки. Ромен Саис откри резултата в 9-тата минута, а Лео Бонатини оформи крайния резултат през първата част. Това е трета поредна суха мрежа за възпитаниците на Еспирито Санто, докато предвождания от бившия наставник на Левски Славиша Йоканович отбор не познава вкуса на победата в пет поредни сблъсък и заслужено се намира на 16-тата позиция във второто ниво на английския футбол. Уулвс са самотни на върха с 35 точки.

През втората част двата отбора не демонстрираха кой знае колко атрактивен футбол, като по-сериозните положения бяха отново пред вратата на гостите, но Уулвс не съумя да увеличи своя актив.

Идния кръг "вълците" ще гостуват на Рединг, докато Фулъм от своя страна приема Дарби Каунти.