Уотфорд закотви опашкаря Норич на дъното в класирането след победа с 2:1 в мач от 34-ия кръг на Премиършип.
Двубоят обаче започна трудно за домакините. Още в 4-ата минута те се озоваха в ролята на догонващ, след като Онел Ернандес намери с чудесен пас в наказателното поле Емилиано Буендия и той откри резултата - 0:1.

Футболистите на Уотфорд бързо излязоха от шока с попадение на Крейг Доусън в 10-ата минута. Той се ориентира най-добре при едно центриране от пряк свободен удар и с глава прати топката в мрежата за 1:1.

Дани Уелбек пропусна да направи пълен обрат в 33-ата минута, когато със страхотен удар насочи топката към вратата на Норич, но Тим Крул прояви изключителен рефлекс и спаси.

Обратът все пак стана факт в 55-ата минута и то с фамозно изпълнение на задна ножица на Дани Уелбек. Той се изхвъри акробатично във въздуха и демонстрира изключителна класа, която закова на място Тим Крул.