След две поражения в първите 2 кръга на Висшата лига, Уест Хям извоюваха първата си победа от началото на шампионата. "Чуковете" сразиха с 4:0 Уулвърхемптън и се отделиха от дъното на таблицата. Два гола отбеляза Джаред Боуен, веднъж вкара Себастиан Але, а Раул Хименес си заби автогол.

До почивката двубоят бе на кантар, но домакините успяха да поведат в 17-ата минута с гол на Боуен. Той получи подаване от Пабло Форналс, напредна и с фалцов удар в далечния ъгъл направи безпомощен Руи Патрисио.

До края на полувремето само добрите намеси на португалския вратар не позволиха на домакините да водят с по-изразителен резултат. Патрисио на 2 пъти отрази изстрели на Томаш Сучек, а в края на частта парира и такъв на Микейл Антонио.

В 57-ата силен удар на Форналс прати коженото кълбо в гредата, а при добавката Боеун не сбърка - 2:0. Десетина минути по-късно Раул Хименес си отбеляза автогол. Мексиканецът не се ориентира добре след центриране от ъглов удар и с гърди отклони топката във вратата.

В добавеното време Антонио центрира от лявото крило и Але с глава довърши гостите.