Снощи Челси си осигури предсрочно титлата в Англия след минимален успех с 1:0 над Уест Бромич Албиън. Освен с трофея обаче, част от феновете на „сините“ ще запомнят нощта и с якия пердах, който ядоха в края на мача.

Именно тогава падна единственото попадение в двубоя, дело на Миши Батшуай. Нападателят се разписа в 83-ата минута, хвърляйки в екстаз феновете на гостите. Част от тях обаче бяха заели места в сектора на домакините, което се оказа доста лошо решение от тяхна страна.

Челси е новият шампион на Англия

Естествено раздразнените привърженици на домакините не останаха безучастни, като се стигна до сериозни мелета. Наложи се стюардите и полицията на „Дъ Хоутърнс“ да се намесват, за да предотвратят по-сериозни ексцесии.

Голяма част от провинилите се фенове бяха изведени от стадиона преди края на мача.