Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Ерик тен Хаг, изгледа от трибуните победата с 3:0 над Евертън заради наказание от един мач за натрупани жълти картони. Затова край тъчлинията указания даваше помощник-треньорът Мичел ван дер Гаг. Пред "Скай Спортс" Тен Хаг анализира представянето на своя отбор.

„Няма как да не започна с Гарначо, който вероятно отбеляза гола на сезона. Не само ударът му беше добър, но и цялата атака. Фантастичен завършек.

След гола в самото начало заиграхме прекалено спокойно. Футболистите като че ли смятаха, че работата вече е свършена. Но не може така да прекараш 100 минути на терена. На почивката имаше корекции и изиграхме второто полувреме много добре.

Трима от нашите нападатели отбелязаха. Това е, което ни трябва и ще ни помогне като екип.

Видяхте ли какъв страхотен капитан е Бруно?! Той разбра, че Рашфорд има нужда от гол и му предостави изпълнението на дузпата. Показа, че му има и доверие. Като екип се нуждаем от лидерство, при което да се подкрепяме взаимно", заяви Тен Хаг.