Уулвърхептън победи Арсенал с 3:1 в отложен двубой от 31-ия кръг на Премиършип. Така домакините заемат 7-ото място в класирането, а "артилеристите" са на 5-ото място с 66.

Домакините създадоха първата по-опасна ситуация пред вратата на съперника в 21-ата минута, но Лено се прояви отлично при удара на Моутиньо.

В 28-ата минута с отлично изпълнение на пряк свободен удар Невеш се разписа като не остави шансове на вратаря на Арсенал. Само девет минути по-късно Дохърти удвои преднината на "вълците", а до почивката и Жота препарира Лено, за да направи резултата класически.

През втората част Уулвс имаше възможност да направи резултата 4:0, но шутът на Хименес не сполучи да влезе. Арсенал си върна честта с почетно попадение в 80-ата минута на срещата, след като Папастатопулос с глава се разписа.

В крайна сметка Уулвс спечели с 3:1.