Тимът на Суонзи Сити победи с 2:1 Уотфорд в мач от 23-ия кръг на Чемпиъншип в Англия. Том Клевърли откри за „стършелите“ в 20-ата, но с голове на Джамал Льове в 43-ата и 67-ата минута, „лебедите“ стигнаха до трите точки.

Gulliver/GettyImages
23 снимки

В 20-ата минута гостите поведоха в резултата след чудесен удар на Том Клевърли извън наказателното поле.

Две минути преди края на първата част Джамал Льове успя да изравни с отличен техничен изстрел извън наказателното поле. Топката се отби и от лявата греда на Бен Фостър и попадна в мрежата му за 1:1.

В 67-ата минута обратът стана факт. Кори Смит центрира отдясно, а на далечната греда Льове изпревари Кико Фемения и с глава отбеляза за крайното 2:1.

С тази победа „лебедите“ се изкачиха до втората позиция с актив от 43 точки, на ччетири от лидера Норич. „Стършелите“ остават шести с 37 пункта.