Тимовете на Стоук Сити и Престън не излъчиха победител, завършвайки 0:0 в мач от 42-ия кръг на Чемпиъншип. Гостите нацелиха греда в 68-ата минута на двубоя.

В 20-ата минута Смит опита опасен удар към вратата на Престън, но топката мина над вратата. Седем минути по-късно Джош Таймън пропусна двоен шанс, но и вратарят на гостите Даниел Иверсен се намеси добре. В 33-ата минута Ник Пауъл стреля опасно, но вратарят отново спаси.

В 68-ата минута гостите нацелиха греда, след като от пряк свободен удар Анди Хюз стреля, но беше разочарован. Том Баркхайзен отправи опасен удар към вратата на домакините, но отново гол нямаше в 78-ата минута.

Стоук остана с човек по-малко, след като беше изгонен Хари Сутер, но въпреки опитите на гостите да стигнат до попадение, голове до края на мача нямаше.

В класирането Престън е на 17-ото място с актив от 49 точки, а Стоук е на 12-ото място с 56.