Изключителен обрат сътвори отборът на Родъръм Юнайтед, който обърна от 0:3 Солихил Муур, за да го победи с 4:3 в последен мач от втория кръг на ФА Къп.

Осбърн, Гъджърр и Бол направиха 3:0 за 62 минути игра, а първият гол за Родъръм падна в 76-ата минута. Тогава Ладапо намали, а три по-късно Ихиекве направи разликата минимална, за да може в 88-ата резервата Майкъл Смит да изравни в 88-ата, а в първата минута на добавеното време да изведе Родъръм напред в резултата след брутален обрат.

Майк Круукс и Огбене бяха с огромна роля за гостите, след като и двамата се появиха като резерви и зарадваха феновете, които ги подкрепяха на „Дамсън Парк”. По този начин в следващия кръг Родъръм ще посрещне Хъл Сити.