Вчера Фулъм спечели първата си точка след завръщането във Висшата Лига. Лондончани стигнаха до 1:1 при гостуването си на Шефилд Юнайтед, а този резултат дава надежда на мениджъра Скот Паркър, че тепърва предстоят по-добрите дни за тима му.

„През второто полувреме се справихме невероятно. Изключително доволен съм и бих казал, че второто полувреме е най-доброто за нас от началото на сезона. През първата част допуснахме някои грешки, на полувремето обаче разговаряхме с момчетата и успяхме да подобрим представянето си след почивката. Тази точка е важна за нас. След 4 поредни поражения беше крайно време да постигнем положителен резултат. Сега определено гледам с надежда към следващите мачове, защото тимът ми показа, че може и имаме добра база за развитие. Не си правя илюзии, че ще ни е лесно, но първата точка винаги е добре дошла. Ще работим, ще тренираме здраво и се надявам с всеки следващ двубой да ставаме по-добри. Ясно е, че основната цел е оцеляването и трябва да положим още много усилия, за да я постигнем“, коментира Паркър.