Шефилд Уензди продължава борбата в турнира за Купата на Англия, след като победи като гост Куинс Парк Рейнджърс с 2:1 в мач от 4-ия кръг на надпреварата.

Българинът Преслав Боруков попадна в групата за мача на "кукумявките", но така и не се появи в игра. Головете за успеха на тима от Шефилд реализираха Фокс и Уинъл, а за домакините точен беше Уелс.

Шефилд Уензди създаде няколко сериозни положения през първото полувреме и стигна до гол в 43-ата минута, когато Фокс получи пас от странично хвърляне и излъга вратаря на домакините.

През втората част и двата тима имаха възможности да реализират. Сам Уинъл се разписа на 2:0 в края на двубоя, а домакините съумяха само да върнат едно попадение чрез Уелс, който фиксира крайния резултат.