Шефилд Уензди победи Престън с минималното 1:0 в двубой от 23-ия кръг на Чемпиъншип. Победното попадение реализира Хектор в 62-ата минута на срещата. Гостите играеха с човек по-малко от 26-ата минута, когато Бен Пиърсън беше изгонен с директен червен картон за много грубо нарушение.

Гостите имаха добра възможност да открият резултата, но вратарят на домакините спаси. "Кукумявките" пропуснаха да открият резултата в 33-ата минута, но вратарят спаси. В 42-ата минута и страничната греда помогна на гостите след удар на Лукас Жоао.

В 62-ата минута Хектор откри резултата, на това се запази и до края на двубоя. След този успех Уензди са на 16-ото място с актив от 27 точки, а Престън са на позиция пред съперника си в днешния мач с 28 точки.