Отборите на Шефийлд Уензди и Лийдс Юнайтед не се победиха и завършиха при резултат 0:0 в двубой от 14-тия кръг на Чемпиъншип. Двата отбора не предложиха голямо футболно зрелище, въпреки че и двата тима удариха по една греда.

Първата по-интересна ситуация дойде в 13-ата минута, когато вратарят на гостите Кико Касия спаси опасен изстрел на Джоуи Пелупеси.

В добавеното време на първата част Патрик Бамфорд беше намерен в наказателното поле брилянтно от Джак Харисън, но Киърън Уестууд спаси в последния момент.

В 53-ата минута дойде и най-чистата ситуация р срещата. Морган Фокс подаде на Стивън Флетчър в наказателното поле и шотландецът без забавяне нанесе страховит изстрел, който се отби от напречната греда.

В 74-ата минута Уестууд успя да отрази опасен изстрел на Едуард Нкетия.

Шест минути по-късно и Ежган Альоски също нацели напречната греда с глава след центриране на Калвин Филипс отдясно.

Двата отбора в челото на класирането. Шефийлд са 3-ти с 24 точки, докато Лийдс са позиция по-нагоре с 25. В следващия кръг „кукумявките“ гостуват на Блекбърн Роувърс, а футболистите на Марсело Биелса приемат Куинс Парк Рейнджърс.